Tabliczki adresowe, tabliczka z numerem domu na ogrodzenie

Tablice adresowe

Tabliczki adresowe umożliwiają zewnętrzne oznakowanie budynku. Pomagają klientom, gościom czy pacjentom szybciej dotrzeć pod wskazany adres. Ułatwiają także dostarczanie korespondencji, paczek i przesyłek. Pełnią również funkcję reprezentacyjną.

W Quadland oferujemy praktyczne i efektowne tabliczki adresowe z podświetleniem lub bez. Jako doświadczony producent reklamy zewnętrznej i wewnętrznej mamy doświadczenie w projektowaniu i montażu różnego rodzaju tabliczek adresowych dla firm oraz klientów indywidualnych.

 

Jak powinna wyglądać tabliczka adresowa na dom lub ogrodzenie?


Każdy budynek powinien być odpowiednio oznakowany. Dotyczy to wszystkich nieruchomości, w których stale lub czasowo przebywają ludzie, niezależnie od tego, czy budynek służy do celów mieszkalnych, komercyjnych czy innych. Sposób oznakowania budynku regulują odpowiednie przepisy (Ustawa z dnia 17 maja 1989 roku Prawo geodezyjne i kartograficzne).

Na tabliczce zamieszczonej na elewacji lub ogrodzeniu budynku nie może zabraknąć elementów, które umożliwiają identyfikację danego miejsca. Może to być pełen adres, czyli nazwa ulicy lub placu oraz numer nieruchomości, bądź też sam numer. Dodatkowo na tabliczce mogą pojawić się elementy dekoracyjne. Wykonujemy tabliczki, bazując na materiałach dostarczonych przez klienta lub tworzymy projekt od podstaw, biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania zleceniodawcy dotyczące kształtu, wzoru czy koloru.

W Quadland wykonamy dla Państwa klasyczne tabliczki adresowe, które będą uniwersalne dla każdej nieruchomości, niezależnie od jej przeznaczenia. Mamy także doświadczenie w realizacji oryginalnych projektów, które wyróżniają się niebanalnym designem i podnoszą prestiż inwestycji.

 

Projektowanie, produkcja i montaż tabliczek adresowych w Quadland


Wykonujemy tabliczki adresowe od A do Z – od projektu po montaż. Bierzemy pod uwagę takie czynniki jak wygląd elewacji i otoczenie budynku, a także charakter branży klienta, jeśli mowa o osobach prowadzących działalność gospodarczą. Dzięki temu nasze projekty są spójne i harmonijne.

Stawiamy na wysokiej jakości materiały, takie jak stal czy tworzywo sztuczne, które są odporne na działanie czynników atmosferycznych, takich jak promieniowanie UV czy wilgoć. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że wykonana przez nas tabliczka adresowa pozostanie w doskonałym stanie przez wiele lat, mimo zmiennych warunków temperaturowych oraz stałej ekspozycji na światło słoneczne i wodę.

Wszystkie elementy tabliczek adresowych powstają w naszym zakładzie produkcyjnym. Gotowy element identyfikacyjny zamontujemy we wskazanym miejscu – na elewacji budynku lub na ogrodzeniu. Wybierając miejsce montażu tabliczki, bierzemy pod uwagę wiele aspektów, przede wszystkim to, żeby napis był dobrze widoczny z ulicy i posesji. Dysponujemy profesjonalnymi narzędziami monterskimi. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że tabliczka nie zostanie zerwana nawet przez silny wiatr.

 

Tablica adresowa podświetlana


Tabliczka adresowa pomaga nie tylko szybciej dotrzeć pod wybrany adres, ale pełni także funkcję dekoracyjną. Dlatego powinna korespondować z elewacją budynku. Oferujemy możliwość wyboru rozmiaru, kształtu, koloru i faktury tabliczki, a także sposobu podświetlenia znajdujących się na niej napisów.

Podświetlana tabliczka z numerem domu i nazwą ulicy sprawi, że adres nieruchomości będzie widoczny o każdej porze, także po zmroku. Lampy LED, wykorzystywane do produkcji tego typu elementów, są energooszczędne i bardziej ekologiczne niż tradycyjne formy oświetlenia.

 

Ile kosztuje tabliczka adresowa na dom lub ogrodzenie?


Każdy projekt wyceniamy indywidualnie po zapoznaniu się z oczekiwaniami oraz możliwościami finansowymi zleceniodawcy. Ostateczna cena tabliczki zależy m.in. od jej wielkości, kształtu i rodzaju wykorzystanych materiałów. Zachęcamy do kontaktu w celu przedstawienia szczegółowego kosztorysu, obejmującego wykonanie projektu, produkcję tabliczki oraz montaż na elewacji lub ogrodzeniu.

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z dużymi firmami, które potrzebują wielu elementów identyfikacyjnych, jak i małymi przedsiębiorstwami oraz klientami indywidualnymi.

Masz pytania? Napisz do nas

Szybki kontakt Dane Kontaktowe

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, bądź masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu.

Pełny kontakt
Tabliczka adresowa oznakowanie administracyjne