Kasetony reklamowe podświetlane

tablice reklamowe

kasetony 

grafika świetlna

Kasetony reklamowe Gdańsk, Warszawa

Kasetony reklamowe to jedna z najbardziej popularnych form promocji. Nie muszą ograniczać się jedynie do zadań marketingowych, mogą również pełnić funkcje informacyjne. To również świetny wybór przy realizacji reklamy o dużych gabarytach. Pozwalają na oznakowanie inwestycji w elegancki i minimalistyczny sposób bez nadwyrężania budżetu przeznaczonego na reklamę.

 

Dlaczego warto zainwestować w kasetony LED?

Kasetony reklamowe to inwestycja, która szybko się zwraca. Wpływa na większą rozpoznawalność marki i pozwala docierać do nowych klientów.

Kasetony LED są:

 

  •   atrakcyjne wizualnie

Kasetony podświetlane to forma reklamy wizualnej, która pozwala wyeksponować nazwę i logo firmy. Efektowne podświetlenie przyciąga spojrzenia i pozwala wyróżnić się na tle konkurencji. Dzięki temu zamieszczone informacje lepiej zapadają klientom w pamięć. To szczególnie istotne w centrach miast, gdzie walka o uwagę odbiorców jest szczególnie zacięta. Firma, która potrafi pozytywnie zaskoczyć konsumenta, szybciej zdobywa przewagę konkurencyjną.

 

Kasetony reklamowe gwarantują wysoką czytelność, niezależnie od warunków pogodowych czy pory dnia. Doskonale się prezentują zarówno w świetle dziennym, jak i w nocy. Zachmurzone niebo nie wpływa negatywnie na odbiór reklamy. Dzięki temu będzie tak samo skuteczna przez 365 dni w roku.

 

Wszystkie elementy niezbędne do zasilania urządzenia są ukryte wewnątrz kasetonu. Dzięki temu nic nie zakłóca odbioru reklamy. Dbamy o to, aby realizowane przez nas zamówienia były dopasowane do pozostałych elementów identyfikacji wizualnej. Zachowanie spójności projektowej przekłada się na lepszy odbiór marki przez klientów. Dzięki temu Państwa firma będzie odbierana jako godna zaufania.

 

  •   wielofunkcyjne

Kasetony pełnią funkcję informacyjną i marketingową. Pozwalają klientowi szybciej zlokalizować miejsce świadczenia usług (np. w galerii handlowej lub na ulicy, przy której znajduje się wiele lokali usługowych). Dzięki temu pozytywnie wpływają na customer experience, czyli doświadczenie klienta.

 

Kasetony reklamowe budują pozytywny wizerunek marki. Umożliwiają wyświetlanie różnorodnych treści, wspierając realizację Państwa celów biznesowych.

  •   energooszczędne

Nowoczesne kasetony podświetlane powstają w nowoczesnej technologii, która jest ekonomiczna i ekologiczna. Oświetlenie LED pozwala ograniczyć pobór energii elektrycznej, co przekłada się na obniżenie kosztów eksploatacyjnych i optymalizację kosztów przeznaczonych na reklamę.

 

Kasetony podświetlane LED są energooszczędne. Inwestycja w taką formę reklamy pozwala zminimalizować emisję szkodliwych gazów cieplarnianych. Dzięki podejmowaniu tego typu działań, dążących do ograniczenia wpływu prowadzenia działalności na środowisko naturalne, Państwa firma będzie postrzegana jako społecznie odpowiedzialna.

  •   trwałe

Nasze kasetony reklamowe powstają z wysokiej jakości materiałów – lekkich, ale jednocześnie bardzo wytrzymałych. Wszystkie elementy zewnętrzne są odporne na działanie warunków atmosferycznych, takich jak wilgoć czy promieniowanie UV. Kasetony reklamowe nie blakną i nie rdzewieją. Dzięki temu przez wiele lat będą się doskonale prezentować, skutecznie reklamując Państwa firmę w przestrzeni publicznej.

 

  •   łatwe w konserwacji i użytkowaniu

Kasetony reklamowe są niemal bezobsługowe. Dzięki zastosowaniu bezawaryjnej technologii nie wymagają częstych działań konserwacyjnych. Wymiana zużytych elementów jest wyjątkowo prosta.

Z czego zbudowane są kasetony reklamowe?

Kasetony wielkoformatowe

Tablice reklamowe 3cm

Ile kosztują kasetony podświetlane?

Kasetony reklamowe na zamówienie

Masz pytania? Napisz do nas

Szybki kontakt Dane Kontaktowe

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, bądź masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu.

Pełny kontakt
Kasetony reklamowe Gdańsk