Kasetony reklamowe podświetlane

tablice reklamowe

kasetony 

grafika świetlna

Kasetony reklamowe Gdańsk, Warszawa

Kasetony reklamowe to w ostatnim czasie stały się jedną z najbardziej popularnych form promocji.  Liczba zamówień na ten skuteczny produkt marketingowy rośnie. Również dlatego, że kaseton reklamowy, mimo nazwy jasno sugerującej zastosowanie, nie musi ograniczać się jedynie do zadań marketingowych - często pełni też funkcję informacyjną. To świetny wybór, jeśli potrzebujesz powierzchni o dużych gabarytach. Kaseton w ramie aluminiowej, jaki oferujemy, umożliwia oznakowanie inwestycji lub promocję marki w elegancki i minimalistyczny sposób bez nadwyrężania budżetu.

 

Tablice reklamowe i kasetony dwustronne

Kasetony reklamowe to niezbędne narzędzie marketingowe, umożliwiające skuteczne dotarcie do szerokiej grupy klientów. Zdajemy sobie sprawę z różnorodności potrzeb użytkowników. Dlatego możesz zamówić u nas kaseton jednostronny, czyli tablicę reklamową, ale też kaseton reklamowy dwustronny. W naszej ofercie znajdzie kasetony reklamowe wykonane z dibondu i pcv, które charakteryzują się wysoką trwałością i estetyką wykonania. Dzięki temu czy to kaseton reklamowy jednostronny czy kaseton dwustronny, możesz być pewien długiej trwałości konstrukcji utrzymującej swoje lico w najlepszym możliwym stanie, nawet mimo pracy w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Nasze kasetony LED z oświetleniem typu slim są idealnym sposobem na to, aby Państwa reklama była czytelna i efektowna zarówno wewnątrz, jak i na elewacji budynku. Niemniej to tylko jedna z wielu propozycji. Sprawdź ofertę naszych kasetonów dwustronnych i jednostronnych, wybierz model odpowiadający Twoim potrzebom i dokonaj zamówienia, aby skutecznie dotrzeć do każdego Klienta.

 

Grafika świetlna

Oferujemy nowoczesne rozwiązania w zakresie grafiki świetlnej, w tym kasetony świetlne z dibondu oraz pcv, umożliwiają prezentację logo i napisów w sposób, który przyciąga wzrok. Nasz kaseton świetlny, w tym przypadku kaseton LED, jest wyposażone w nowoczesne oświetlenie LED.  Kaseton z oświetleniem LED jest energooszczędny i jeszcze bardziej atrakcyjny. Zarówno kaseton klasyczny, jak i reklama podświetlana korzysta z profilu aluminiowego. Rama aluminiowa zapewnia stabilność i estetykę całej konstrukcji, czyniąc nasze produkty idealnym wyborem do zastosowania w każdego rodzaju przestrzeni.

 

Kasetony na wymiar

W odpowiedzi na rosnące potrzeby naszych klientów, oferujemy kasetony reklamowe na zamówienie, które są dostosowane do indywidualnych wymagań i specyfikacji. U nas zamówisz reklamę idealnie spełniającą Twoje oczekiwania. Niezależnie od tego, czy poszukujesz kasetonu reklamowego jednostronnego, dwustronnego, czy też kasetonu z naciągiem winylowym o dużych gabarytach, dostarczymy Ci reklamę, jakiej potrzebujesz. Nasze doświadczenie w produkcji kasetonów reklamowych pozwala nam na realizację nawet najbardziej złożonych projektów. Zapewniamy przy tym wysoką jakość reklamy i pełną satysfakcję klienta. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, od projektu po montaż, co pozwala zaoszczędzić czas i zasoby naszych klientów.

 

Optymalizacja kosztów i ekologia

Kasetony LED to rozwiązanie, które łączy w sobie efektywność kosztową z troską o środowisko. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii oświetleniowej, kasetony są energooszczędne, a to przekłada się na mniejszy wpływ na środowisko naturalne. Inwestycja w kasetony reklamowe LED to doskonały sposób na promowanie marki, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedzialności społecznej. W Quadland dbamy o to, aby nasze produkty były nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również ekonomiczne w eksploatacji i przyjazne dla środowiska. Dzięki temu spełniamy oczekiwania każdego Klienta, bez względu na jego priorytety podczas poszukiwania odpowiedniej reklamy.

 

Zalety kasetonów LED

Kasetony reklamowe LED oferują szereg korzyści, które czynią je jednym z najbardziej pożądanych rozwiązań reklamowych na rynku. Ich główne zalety to:

  • Atrakcyjność wizualna: Dzięki zastosowaniu nowoczesnego oświetlenia LED, kasetony przyciągają uwagę i sprawiają, że reklama jest widoczna z daleka.
  • Wielofunkcyjność: Kasetony LED mogą służyć zarówno za reklamę, jak i jako nośnik informacyjny, co czyni je uniwersalnym narzędziem marketingowym.
  • Energooszczędność: Światło LED jest znacznie bardziej ekonomiczne w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami, co umożliwia obniżenie kosztów eksploatacyjnych.
  • Trwałość i łatwość konserwacji: Wykonane z wysokiej jakości materiałów kasetony są odporne na działanie czynników zewnętrznych i nie wymagają częstej konserwacji.

Z czego zbudowane są kasetony reklamowe?

Kasetony wielkoformatowe

Tablice reklamowe 3cm

Ile kosztują kasetony podświetlane?

Kasetony reklamowe na zamówienie

Masz pytania? Napisz do nas

Szybki kontakt Dane Kontaktowe

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, bądź masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu.

Pełny kontakt
Kasetony reklamowe Gdańsk