PRODUCENT REKLAM ŚWIETLNYCH PROFESJONALNA REKLAMA ZEWNĘTRZNA I WEWNĘTRZNA

Producent reklam świetlnych Profesjonalna reklama zewnętrzna i wewnętrzna

Jesteśmy doświadczonym producentem reklam. Specjalizujemy się w produkcji oraz montażu elementów identyfikacji wizualnej, liter przestrzennych, kasetonów reklamowych, reklam wielkogabarytowych, tablic reklamowych oraz banerów. Dzięki wykwalifikowanej kadrze możemy kompleksowo zrealizować każde zlecenie. Posiadamy własny sprzęt oraz zaplecze technologiczne, które pozwala na montaż elementów reklamowych na dużych wysokościach, w tym montaż techniką alpinistyczną.

Produkcja reklam świetlnych

Produkcja reklam

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w produkcji elementów identyfikacji wizualnej dla bardzo wymagających klientów. Wykonujemy reklamy w różnorakiej formie m.in. podświetlane litery przestrzenne, litery blokowe z pleksi, litery 3D z aluminium, litery reklamowe świecące przodem, znaki przestrzenne świecące bokami, litery z podświetleniem do tyłu (tzw efekt „halo” „prestige”), ozdoby ze sklejki, kasetony z dibondu, wielkoformatowe kasetony z licem winylowym, kasetony easyframe, semafory, pylony z dibondu, pylony z aluminium, zabudowy reklamowe i attyki, tablice reklamowe, ozdoby ze sklejki.

Jako producent reklam świetlnych korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, pochodzących od zweryfikowanych dostawców. Dysponujemy profesjonalnymi narzędziami i akcesoriami o specjalistycznych parametrach technicznych. Dzięki temu nasze reklamy są:

  • bezpieczne,
  • odporne na działanie czynników zewnętrznych,
  • łatwe w czyszczeniu,
  • trwałe,
  • estetyczne.

 

Każdy doświadczony producent reklam LED wie, że na efektywność kampanii outdoorowej wpływa wiele czynników. Istotny jest zarówno pomysł, jak i jego wykonanie. Dlatego przykładamy szczególną wagę do tworzenia projektu, wyboru materiałów i montażu.

Współpracujemy z dużymi organizacjami i małymi przedsiębiorstwami z wielu branż. Realizujemy zarówno standardowe, jak i nietypowe zlecenia. Działamy w sposób elastyczny. Wykonujemy projekty na indywidualne zamówienie, uwzględniając charakter branży klienta oraz aktualne cele biznesowe. Dbamy o to, żeby każda reklama spełniała Państwa oczekiwania w 100%.

Jako producent reklam z Pomorza świadczymy usługi m.in. na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu. Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami ze wszystkich województw, gdyż działania możemy realizować w całym kraju. Zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z działu handlowego w Pępowie, niedaleko Gdańska, oraz z ekspertami dostępnymi w innych lokalizacjach.

 

Montaż reklam

Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem z uprawnieniami do montaży wysokościowych,

alpinistycznych oraz sprzętem umożliwiającym montaż dowolnych reklam. Zarówno doświadczenie, jak i umiejętności pozwalają nam na bezawaryjny i sprawny montaż wszelkiego rodzaju elementów na każdej wysokości. Montujemy litery na dachu, litery na podkonstrukcji, wielkogabarytowe kasetony na elewacji.

 

Serwis reklam

Każda reklama, którą produkujemy czy montujemy podlega serwisowi i naprawom w przypadku jakichkolwiek kłopotów. Świadczymy także usługi serwisu i naprawy reklam i elementów reklamowych, których nie jesteśmy autorami.

 

Transport reklam

Posiadamy samochody, którymi jesteśmy w stanie dowieźć na miejsce montażu niemalże każdą reklamę. Samochody są sprawne i dostosowane do przewożenia delikatnych, ale ciężkich elementów reklam.

 

Inwentaryzacje pod reklamy

Profesjonalnie wykonana inwentaryzacja jest podstawą bezproblemowego i terminowego montażu reklamy każdego typu. W naszej firmie posiadamy pracowników doświadczonych.

 

Szyldy zgodne z Gdańską Uchwałą Krajobrazową

Uchwała krajobrazowa ustala zasady umieszczanie w przestrzeni publicznej nośników reklamowych. Powstanie tego dokumentu jest odpowiedzią na pogłębiający się w ostatnich latach problem zaśmiecania miast chaotycznie rozmieszczonymi reklamami.

Wychodzimy naprzeciw powyższym przepisom. Oferujemy reklamy zgodne z uchwałą krajobrazową, znaki bez tła, tablice reklamowe o wymaganej wysokości, szyldy semaforowe, szyldy w witrynie.

dołącz do grona naszych klientów

Szybki kontakt Dane Kontaktowe

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, bądź masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu.

Pełny kontakt