Kasetony z dibondu

Kasetony reklamowe z dibondu

Kasetony z dibondu stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych szyldów. Rozwiązanie to sprawdzi się jako oznaczenie, ale także w przypadku reklamy wielkoformatowej. Kaseton z dibondu wyróżnia się dużą wytrzymałością i nowoczesnym designem. Dibond sprawia, że konstrukcje te doskonale komponują się ze współczesną tkanką miejską. Z tej formy promocji często korzystają marki premium, którym szczególnie zależy na wysokiej estetyce reklamy i zachowaniu spójności wizerunkowej.

 

Czym jest dibond?

Dibond to płyta kompozytowa składająca się z kilku warstw aluminium połączonych rdzeniem z tworzywa sztucznego. Jego wyjątkowe właściwości sprawiają, że jest jednym z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych do produkcji reklam outdoorowych. Dibond jest łatwy w obróbce – dzięki temu można uzyskać z niego niemal dowolne kształty. Wybór tej formy reklamy daje dużą swobodę w projektowaniu.

Jednocześnie dibond charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Jest także odporny na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, wiatr, promieniowanie UV czy wahania temperatur. Dibond to materiał, który nie koroduje i nie blaknie. Dzięki temu może być z powodzeniem stosowany do produkcji reklam zewnętrznych.

 

Jak powstają kasetony z dibondu?

Kasetony z dibondu mogą być jedno- lub dwustronne. Poszczególne propozycje różnią się kształtem, kolorem oraz grubością. Do produkcji kasetonów wykorzystujemy technikę frezowania, umożliwiającą precyzyjne wycinanie dowolnych kształtów z płyty kompozytowej. Ze względu na to, że dibond nie przepuszcza światła, podświetlane są tylko te elementy, które zostały obrobione na frezarce, co daje ciekawy efekt. Pozwala to również jeszcze lepiej wyeksponować najważniejsze elementy reklamy, takie jak grafika z nazwą firmy czy logo. Do podświetlenia używane są energooszczędne lampy LED - zarówno wydajne, jak i kosztowo efektywne. W procesie produkcji stosujemy także różnorodne techniki laminowania i malowania, co zwiększa odporność kasetonu na warunki atmosferyczne oraz podkreśla jego estetyczny wygląd. W rezultacie kaseton z dibondu nie tylko skutecznie przyciąga uwagę potencjalnych klientów, ale jest także długotrwałą inwestycją w reklamę zewnętrzną.

 

Podświetlane kasetony reklamowe z dibondu – zalety

Dibond to materiał o niskiej wadze. Wykonane z niego kasetony reklamowe zatem również są lekkie. Przekłada się na obniżenie kosztów transportu oraz łatwość montażu, nawet na dużych wysokościach. Tego typu reklama nie stanowi nadmiernego obciążenia dla konstrukcji budynku, na którym jest montowana. Kasetony z dibondu nie wymagają regularnej konserwacji. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo utrzymać je w czystości. Do usunięcia kurzu i zabrudzeń wystarczy wilgotna szmatka z delikatnym detergentem.

Kasetony podświetlane są widoczne w każdych warunkach – zarówno w świetle dziennym, jak i po zmroku. Dzięki temu doskonale spełniają swoje zadanie – przyciągają spojrzenia i pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji. Wybierając kasetony podświetlane, nie musisz się martwić o wysokie koszty eksploatacji. Stosujemy energooszczędne lampy LED, zużywające nawet 80-90% mniej energii niż tradycyjne źródła światła. Wszystkie przewody i zasilacz umieszczamy na tylnym panelu, gdzie zakrywa je klosz. Dzięki temu żaden element nie wystaje na zewnątrz i nie zakłóca odbioru reklamy, a do tego elektryka jest odpowiednio zabezpieczona.

 

Ile kosztują kasetony podświetlane z dibondu?

Porównanie kasetonów z dibondu z konstrukcjami z innych materiałów

Dostosowanie kasetonów do specyficznych potrzeb klienta

Zastosowanie kasetonów z dibondu w różnych branżach

Wskazówki dotyczące konserwacji i pielęgnacji kasetonów z dibondu

Montaż kasetonu

Masz pytania? Napisz do nas

Szybki kontakt Dane Kontaktowe

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, bądź masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu.

Pełny kontakt
logotyp w kasetonie