Szyldy reklamowe, banery reklamowe, tablice reklamowe

Szyldy, banery i tablice reklamowe


Jak przyciągnąć klientów do nowo otwartego sklepu? Jak zwiększyć rozpoznawalność marki w przestrzeni publicznej? To pytania, które zadaje sobie każda osoba prowadząca działalność gospodarczą. Tradycyjne formy reklamy, w postaci szyldu, banera lub tablicy są niezwykle istotne w kreowaniu silnej marki.

Szyldy reklamowe


Czym są szyldy reklamowe?


Szyld to jedna z najpopularniejszych form reklamy zewnętrznej. Wskazuje na miejsce prowadzenia działalności i buduje rozpoznawalność marki. Zazwyczaj jest montowany nad drzwiami zewnętrznymi lub obok nich, ale zdarza się, że tekst reklamowy jest zamieszczany na osobnym stojaku w pobliżu wejścia. Może przybierać różne formy: podświetlanych liter 3D, kasetonów, a także pylonów czy totemów. Wybór kształtu czy rodzaju podświetlenia będzie uzależniony m.in. od charakteru marki.

Co powinien zawierać szyld reklamowy?


Szyld reklamowy to wizytówka Państwa firmy. Dlatego jego projekt powinien być dobrze przemyślany. Szyld powinien zawierać przede wszystkim takie elementy jak: nazwa i logo firmy. Dodatkowo można zamieścić na nim imię i nazwisko osoby prowadzącej działalność, dane kontaktowe (numer telefonu), a także godziny otwarcia, adres strony internetowej czy zakres usług.

Wszystkie elementy zawarte na szyldzie reklamowym powinny być wyraźne i czytelne z odpowiedniej odległości. Szyld powinien odzwierciedlać charakter marki – zarówno pod względem kształtu, jak i koloru. O odbiorze szyldu w dużej mierze decyduje spójność graficzna, dlatego powinien współgrać z pozostałymi elementami identyfikacji wizualnej.

Wytrzymałe szyldy reklamowe


Nasze szyldy reklamowe powstają z wysokiej jakości materiałów (m.in. stali i tworzywa sztucznego), odpornych na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć czy promieniowanie UV. Dzięki temu pozostaną w dobrym stanie przez wiele lat, mimo stałej ekspozycji na deszcz czy światło słoneczne.

Banery reklamowe


Jaką funkcję pełni baner reklamowy?


Baner to jedna z najchętniej wybieranych form reklamy outdoorowej. Pozwala dotrzeć do masowego odbiorcy. Przyciąga uwagę potencjalnych klientów i buduje rozpoznawalność firmy przestrzeni publicznej. Dzięki temu więcej osób dowiaduje się o istnieniu marki.

Jak zaprojektować skuteczny baner reklamowy?


Gwarancją sukcesu zewnętrznej kampanii reklamowej jest właściwe przygotowanie projektu. Osoby odpowiedzialne za projekt banerów reklamowych powinny wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim: charakter branży, a także lokalizację reklamy. Przygotujemy dla Państwa baner reklamowy, który spopularyzuje markę i sprawi, że przekaz dotrze do wybranej grupy odbiorców. Na zainteresowanie klientów tą formą promocji wpływa wysoka skuteczność i możliwość stałego poszerzania grona odbiorców potencjalnie zainteresowanych marką.

Trwałe banery reklamowe dla firmy


W przypadku zewnętrznych form reklamy kluczowa jest ich wytrzymałość. Nasze banery powstają z materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych, szczególnie promieniowania UV, które może doprowadzić do blaknięcia grafik czy napisów, a także wilgoci, która może wpłynąć na procesy korozyjne.

Tablice reklamowe


Jak powinna wyglądać tablica reklamowa?


Tablica reklamowa musi być przede wszystkim użyteczna dla odbiorcy. To znaczy, że powinna przedstawiać informacje dotyczące oferowanych produktów bądź usług w przystępny sposób. Kluczowe znaczenie ma m.in. dobór kolorystyki czy rodzaju podświetlenia.

Tablica reklamowa musi być dopasowana do miejsca, w którym jest eksponowana. Dlatego już na etapie tworzenia projektu należy wziąć pod uwagę lokalizację i warunki otoczenia, aby wszystkie zamieszczone na niej elementy były dobrze widoczne z odpowiedniej odległości.

Ze względu na to, że tablice reklamowe znajdujące się w przestrzeni publicznej muszą rywalizować z wieloma „rozpraszaczami uwagi”, powinny być wyraziste i czytelne. W przypadku reklam outdoorowych duże znaczenie ma także odporność na czynniki zewnętrzne.

Tablica reklamowa jako skuteczna forma reklamy zewnętrznej


Aby tablica reklamowa spełniała swoje zadanie, to znaczy – budowała rozpoznawalność marki i zwiększała zaufanie do niej – powinna charakteryzować się nowoczesnym designem. W tego typu projektach duży nacisk kładzie się na minimalizm, w myśl zasady „mniej znaczy więcej”. Często to właśnie te banery, które są najbardziej oszczędne w formie, najlepiej przyciągają uwagę. Wiele zależy jednak od charakteru branży klienta oraz indywidualnych celów biznesowych. Przygotujemy dla Państwa tablicę reklamową, która będzie wspierać aktualne cele biznesowe Państwa firmy.

Tablica reklamowa w przestrzeni publicznej


Zamieszczenie tablicy reklamowej w przestrzeni publicznej zwiększa prawdopodobieństwo, że przekaz trafi do masowego odbiorcy. Dzięki temu więcej osób będzie mogło dowiedzieć się o marce oraz miejscu wykonywania usług. To świetny sposób, żeby zbudować rozpoznawalność marki i dotrzeć do nowych klientów.

Należy jednak pamiętać, że w wielu miastach obowiązują uchwały krajobrazowe, które regulują zasady zamieszczania reklam w przestrzeni publicznej. Taka uchwała obowiązuje m.in. w Gdańsku. Jako doświadczony producent tablic reklamowych stworzymy dla Państwa projekt, który spełni wymagania zawarte w tego typu dokumentach. Dzięki temu będą Państwo mieli pewność, że reklama jest zgodna z obowiązującymi przepisami i nie narażą firmy na straty finansowe oraz wizerunkowe.

Gdzie zamówić szyldy, banery i tablice reklamowe?


Reklamy outdoorowe wykorzystują zarówno duże firmy, jak i małe przedsiębiorstwa, które chcą wejść na rynek z nowym produktem czy zwiększyć zainteresowanie dostępnym asortymentem.

Wykonamy dla Państwa projekt szyldu, banera lub tablicy reklamowej dostosowany do charakteru branży oraz celów biznesowych. Specjalizujemy się w produkcji i montażu różnego rodzaju elementów reklamowych. Realizujemy usługi we wszystkich województwach, m.in. na terenie Trójmiasta (w Gdańsku, Gdyni, Sopocie). Zapraszamy do współpracy!

Masz pytania? Napisz do nas

Szybki kontakt Dane Kontaktowe

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, bądź masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu.

Pełny kontakt
Szyld sklepowy - adidas - znaki przestrzenne