Kasetony winylowe

Kasetony winylowe - reklamowe


Kasetony winylowe to popularna forma reklamy świetlnej, która wspiera budowanie rozpoznawalności marki. To proste i skuteczne narzędzie promocji firmy w przestrzeni publicznej. Efektowne podświetlenie pozwala wyeksponować nazwę firmy i logo – dzięki temu oba elementy szybciej zapadają w pamięć. Specjalizujemy się w produkcji i montażu kasetonów winylowych dla firm z wielu branż. Przygotujemy dla Państwa spersonalizowany projekt, który uwzględnia charakter branży oraz możliwości finansowe przeznaczone na promocję marki.

 

Z czego powstają kasetony winylowe?


Winyl to potoczne określenie polichlorku winylu (PVC), czyli jednego z polimerów syntetycznych wykorzystywanych do produkcji tworzyw sztucznych. Materiał ten charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie różnego rodzaju chemikaliów, w tym rozpuszczalników.

Polichlorek winylu wyróżnia się także niską wagą. Dzięki temu, że jest lekki, świetnie się sprawdza do produkcji reklam wielkoformatowych. PVC to materiał trudno zapalny i samogasnący. Można go obrabiać na wiele sposobów, np. poprzez wytłaczanie lub wtryskiwanie, uzyskując pożądane kształty. Dzięki swoim właściwościom jest popularny w wielu branżach, w tym reklamowej.

 

Jak powstają kasetony reklamowe winylowe?


Proces produkcji kasetonów winylowych jest kilkuetapowy. We współpracy z klientem tworzymy projekt graficzny, który po zatwierdzeniu drukujemy na folii winylowej i laminujemy, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym i oddziaływaniu promieniowania UV. Następnie aplikujemy folię na wcześniej przygotowane podłoże. Kaseton montujemy we wskazanym miejscu (np. nad drzwiami wejściowymi do sklepu czy gabinetu lub na elewacji budynku), korzystając z profesjonalnych narzędzi monterskich.

Kasetony winylowe mogą różnić się nie tylko kształtem, ale także grubością. Dzięki temu każdy projekt można dostosować do indywidualnych potrzeb. Na kasetonie winylowym można umieścić dowolny napis czy grafikę. Może to być nie tylko nazwa firmy i logo, ale także inne informacje.

 

Dlaczego warto zainwestować w kasetony winylowe podświetlane?


Wybór odpowiedniego nośnika reklamowego ma wpływ na odbiór marki przez potencjalnych klientów. Dlatego warto zainwestować w rozwiązanie, które wyróżnia się nowoczesnym wyglądem.

Kasetony winylowe to trwała i stosunkowo niedroga forma reklamy, którą mogą Państwo w pełni spersonalizować. Dzięki efektownemu podświetleniu można jeszcze skuteczniej budować rozpoznawalność marki w przestrzeni publicznej i wyróżnić się na tle konkurencji.

W kasetonach winylowych stosujemy energooszczędne taśmy LED. Oświetlenie tego typu wyróżnia się długą żywotnością. Jest także bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego niż tradycyjne źródła światła. Mogą Państwo dostosować barwę światła do swoich preferencji.

Oferujemy kasetony jedno- lub dwustronne. Pierwsze są przytwierdzone do ściany – w związku z tym tylko jedna strona jest podświetlona. Drugie znajdują się na wysięgnikach – w tym przypadku obie strony są podświetlone. O wyborze rodzaju kasetonu zawsze decydują względy indywidualne. Wiele zależy od lokalizacji czy możliwości montażowych. Kasetony dwustronne często są montowane na rogach budynków. Dzięki temu są lepiej widoczne dla większej liczby osób.

 

Gdzie znajdą zastosowanie kasetony winylowe?


Dzięki temu, że kasetony winylowe są odporne na działanie warunków atmosferycznych, w tym promieniowania UV czy wilgoci, z powodzeniem mogą być montowane na zewnątrz budynków. Kasetony najczęściej zamieszczamy nad wejściem do sklepu, punktu usługowego czy gabinetu. Sprawdzają się także wewnątrz budynków, takich jak centra handlowe. To rozwiązanie zarówno dla dużych firm, jak i małych przedsiębiorstw, które chcą zadbać o wizerunek marki.

Masz pytania? Napisz do nas

Szybki kontakt Dane Kontaktowe

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, bądź masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu.

Pełny kontakt
Kaseton z naciagiem winylowym