Litery przestrzenne podświetlane

logotypy przestrzenne

znaki 3d

Litery reklamowe

Producent liter przestrzennych - Gdańsk, Warszawa

Litery przestrzenne to jedna z najbardziej efektownych oraz efektywnych form reklamy. Dodają inwestycji prestiżu oraz oryginalności. Znakomicie sprawdzają się zarówno w przestrzeni witryny sklepowej, jak również na elewacji czy na dachu budynku. Jesteśmy producentem szyldów w postaci znaków bez tła. Nasze litery produkujemy z najwyższą starannością dbając o każdy detal.

Montaż liter przestrzennych podświetlanych to jeden z najskuteczniejszych sposobów promocji marki w przestrzeni publicznej i budowania jej rozpoznawalności. Dzięki obecności tak wyrazistego elementu wizualnego w holu, recepcji lub na elewacji budynku istnieje większa szansa, że osoby należące do grupy docelowej zapamiętają nazwę marki i w przyszłości staną się powracającymi klientami.

 

Litery podświetlane przestrzenne 3D LED

Litery przestrzenne 3D znajdują zastosowanie w niemal każdej branży. Realizujemy zamówienia dla wielu podmiotów, w tym: sklepów detalicznych, galerii handlowych, hoteli, restauracji czy biur. Litery reklamowe 3D LED cieszą się zainteresowaniem także wśród osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą (np. indywidualną praktykę lekarską czy gabinet kosmetyczny) i chcą poszerzyć grono swoich klientów.

Litery przestrzenne przykuwają uwagę przechodniów i zachęcają do zapoznania się z ofertą firmy. Dzięki efektownemu podświetleniu są widoczne przez całą dobę, nawet z dużej odległości. To rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w centrach miast, jak i poza nimi, np. w pobliżu dróg szybkiego ruchu. Litery mogą układać się w nazwę firmy, a nawet hasło reklamowe. Może im towarzyszyć podświetlane logo. Klient może wybrać zarówno wygląd liter, jak i sposób podświetlenia, tak aby dekoracja była spójna z pozostałymi elementami identyfikacji wizualnej marki.

Realizujemy zamówienia dla firm z całego Trójmiasta (m.in. Gdańska, Gdyni i Sopotu). Jako lider w branży produkcji reklam indoorowych i outdoorowych oferujemy montaż liter podświetlanych LED na terenie całego kraju.

Jakich materiałów używa się do produkcji liter przestrzennych?

Litery świecące przodem

Litery z pleksi black and white

Litery 3D z poświatą

Ile kosztują litery przestrzenne i napisy reklamowe

Masz pytania? Napisz do nas

Szybki kontakt Dane Kontaktowe

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, bądź masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu.

Pełny kontakt
Litery przestrzenne 3D