Litery przestrzenne podświetlane

logotypy przestrzenne

znaki 3d

Litery reklamowe

Producent liter przestrzennych – Gdańsk, Warszawa

Litery przestrzenne to synonim nowoczesności i innowacji w świecie marketingu. Często występujące jako litery podświetlane, stanowią jedną z najbardziej efektownych oraz efektywnych form reklamy. Dzięki swojej trójwymiarowości i możliwości podświetlenia, dodają one inwestycji nie tylko prestiżu, ale i oryginalności. Litery przestrzenne 3D świetnie prezentują się zarówno w przestrzeni witryny sklepowej, jak i na elewacjach budynków, czy nawet na dachu. Jako producent szyldów w postaci znaków bez tła, tworzymy nasze litery przestrzenne z najwyższą starannością. Dbamy o każdy detal, wykorzystując najlepsze materiały do tworzenia konstrukcji. Zapewniamy tym samym trwałość liter nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

 

Montaż liter przestrzennych podświetlanych modułami LED to jeden z najskuteczniejszych sposobów na promocję marki w przestrzeni publicznej i budowanie jej rozpoznawalności. Dzięki obecności tak wyrazistego elementu wizualnego jak litery podświetlane na elewacji budynku, istnieje większa szansa, że osoby należące do grupy docelowej zapamiętają nazwę marki i zostaną jej klientami na dłuższy czas. Prosty napis czy logo zamontowane w widocznym miejscu zmieniają o wiele więcej niż mogłoby się wydawać.

 

Litery podświetlane przestrzenne 3D LED

Nasza oferta to między innymi litery podświetlane modułami LED. Litery przestrzenne 3D LED, charakteryzujące się wyrazistym podświetleniem, znajdują zastosowanie w niemal każdej branży. Od sklepów detalicznych, przez galerie handlowe, hotele, restauracje, aż po biura i jednoosobowe działalności gospodarcze - litery przestrzenne są cenionym elementem identyfikacji wizualnej. Dzięki możliwości wyboru dowolnego koloru i rozmiaru, litery te przyciągają uwagę przechodniów i zachęcają do zapoznania się z ofertą firmy. Za sprawą jakościowego podświetlenia, logo czy napis pozostają widoczne przez całą dobę, nawet z dużej odległości. Sprawia to, że stanowią doskonałe rozwiązanie reklamowe.

 

Nowoczesne technologie w produkcji liter przestrzennych

Nasza firma wykorzystuje najnowsze technologie produkcji liter przestrzennych. Wprowadzamy innowacje i najskuteczniejsze nowoczesne rozwiązania, takie jakie wymienione już wcześniej -  zaawansowane techniki podświetlenia modułami LED. Oświetlenie LED zapewnia równomierne i intensywne światło, przy jednoczesnym zachowaniu energooszczędności i długiej żywotności. Stawiamy na innowacyjność również w zakresie rozmiarów i kształtów liter. Wykonywane przez nas podświetlane litery składające się na napis reklamowy czy logotyp możesz wykorzystać w centrum handlowym, ale też na elewacji obiektu czy w dowolnej innej lokalizacji zewnętrznej. Zarówno modele klasyczne, jak i podświetlane litery wykazują najwyższą odporność na warunki atmosferyczne.

 

Indywidualne projekty i dostosowanie do potrzeb klienta

Rozumiemy, że każdy Klient ma odmienne potrzeby, dlatego oferujemy pełną personalizację naszych liter przestrzennych. Ty decydujesz, jaki będzie rozmiar liter, wybierasz dowolne kolory świecenia, a także możesz przekazać nam specyficzne wymagania dotyczące montażu. Nasze litery blokowe, określane jako  litery przestrzenne 3D mogą być dostosowane do potrzeb każdej reklamy, wnętrza czy elewacji, zapewniając nie tylko efektowną prezentację, ale i trwałość przez lata.

Jakich materiałów używa się do produkcji liter przestrzennych?

Litery podświetlane

Litery przestrzenne z pleksi black and white

Litery 3D podświetlane

Ile kosztują litery przestrzenne i napisy reklamowe?

Masz pytania? Napisz do nas

Szybki kontakt Dane Kontaktowe

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, bądź masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu.

Pełny kontakt
Litery przestrzenne 3D